Tapicerstwo meblowe, samochodowe i jachtowe – Warszawa

Złota precyzja - Tapicer meblowy, samochodowy, jachtowy
Telefon
+48 516 777 687
Telefon
+48 780 464 676
E-mail
tapicer.info@op.pl
Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 09:00 – 18:00

Kompleksowa renowacja siłownii z transportem do Klienta

Tapicer meblowy • Złota Precyzja
Strona główna » Realizacje » Meble » Kompleksowa renowacja siłownii z transportem do Klienta
Kompleksowa wymiana obić tapicerskich w sprzęcie, urządzeniach i maszynach sportowych wykorzystywanych na siłownii u naszego Klienta z Niemiec. Dostaliśmy zlecenie od Klienta, który zadzwonił do…

Kompleksowa renowacja siłownii z transportem do Klienta

sie 12, 2021

Kompleksowa wymiana obić tapicerskich w sprzęcie, urządzeniach i maszynach sportowych wykorzystywanych na siłownii u naszego Klienta z Niemiec.

Dostaliśmy zlecenie od Klienta, który zadzwonił do nas z Niemiec czy wykonamy kompleksową renowacje siłownii wraz z transportem. Chodziło dokładnie o wymianę obić tapicerskich maszyn sportowych, ławeczek, mebli biurowych wchodzących w użytkowanie firmy i innych elementów, gdzie zastosowane zostały obicia tapicerskie.

Nie zastanawialiśmy się, od razu przyjęliśmy zlecenie i zabraliśmy się do pracy.

Wymieniliśmy wszystkie gąbki w siedliskach ławeczek sportowych i maszyn. Zamówiliśmy specjalną eko skórę motoryzacyjną z Włoch w kolorze limonkowym, które jest dużo lepsza i trwalsza niż eko skóra meblowa. Przystąpiliśmy do prac i zrealizowaliśmy kompletną jej wymianę, którą możemy zaobserwować na zamieszczonych zdjęciach z realizacji.

Świadczymy usługi w zakresie tapicerstwa meblowego. Wykonujemy w pełnym zakresie usługi tapicerskie głównie w starych, zabytkowych i stylowych meblach tapicerowanych, oraz współcześnie produkowanych meblach wypoczynkowych – tapicerowanych.

Dla nas nie ma ograniczeń – odnowimy każdy mebel wg Twoich upodobań.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie