Tapicerstwo meblowe, samochodowe i jachtowe – Warszawa

Złota precyzja - Tapicer meblowy, samochodowy, jachtowy
Telefon
+48 516 777 687
Telefon
+48 780 464 676
E-mail
tapicer.info@op.pl
Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 09:00 – 18:00

Obszycia kierownic samochodów osobowych

Tapicer meblowy • Złota Precyzja
Strona główna » Realizacje » Samochody » Obszycia kierownic samochodów osobowych
Obszycia kierownic samochodów osobowych, zrealizowane dla naszych Klientów z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, a także innych pobliskich miejscowości. Wykonujemy obszycie kierownic do samochodów osobowych oraz…

Obszycia kierownic samochodów osobowych

cze 18, 2021

Obszycia kierownic samochodów osobowych, zrealizowane dla naszych Klientów z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, a także innych pobliskich miejscowości.

Wykonujemy obszycie kierownic do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Żadne zlecenie nie jest nam straszne. Każdą kierownicę obszywamy skórą naturalną, skórą perforowana (dziurkowana) oraz alcantara. Do obszyć kierownicy używamy nici w dowolnym kolorze, który jest wybierany przez Klienta.

Możemy wykonać obszycia oryginalnymi kolorami jak w BMW m-pakiet lub w kolorze nadwozia auta czy kolorze wnętrza. Obszycie kierownicy jest ręczną i precyzyjną pracą, która trwa od 8 do 14 godzin.

Świadczymy usługi w zakresie tapicerstwa samochodowego. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem tapicerki samochodowej oraz całego wnętrza aut do wszystkich typów samochodów.

Dla nas nie ma ograniczeń – odnowimy każdą samochodową tapicerkę wg Twoich upodobań.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie