Tapicerstwo meblowe, samochodowe i jachtowe – Warszawa

Złota precyzja - Tapicer meblowy, samochodowy, jachtowy
Telefon
+48 516 777 687
Telefon
+48 780 464 676
E-mail
tapicer.info@op.pl
Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 09:00 – 18:00

Ścianki tapicerowane w przedpokoju

Tapicer meblowy • Złota Precyzja
Strona główna » Realizacje » Meble » Ścianki tapicerowane w przedpokoju
Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem ścianek tapicerowanych w przedpokojach, sypialni, salonie oraz wszelkiego rodzaju wnęk Ścianki tapicerowane zupełnie odmieniają styl i charakter wnętrz. Pomieszczenia, w…

Ścianki tapicerowane w przedpokoju

lip 12, 2021

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem ścianek tapicerowanych w przedpokojach, sypialni, salonie oraz wszelkiego rodzaju wnęk

Ścianki tapicerowane zupełnie odmieniają styl i charakter wnętrz. Pomieszczenia, w których są zastsosowane stają się przytulne, nowoczesne a zarazem ekskluzywne. Obicie tapicerskie w wykonywanych przez nas ściankach świetnie sprawdzają się w formie wyciszenia pomieszczenia oraz poprawiają znacząco jego akustykę.

Ścianki tapicerowane wykonujemy z każdego materiału obiciowego oraz w różnym stylu. Nie muszą tyczyć się tylko przedpokoju, możemy wykonać je w sypialni, salonie, a także wypełnić nimi każdą wnęke.

Jak widać na załączonych zdjęciach naszych realizacji – ścianki tapicerowane mogą być w różnym stylu i w dowolnym obiciu tapicerskim: pikowane, panelowe, jak również każdy panel w innym wymiarze.

Dla nas nie ma ograniczeń – wykonamy taką ściankę tapicerowaną jakiej potrzebujesz.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie